Email:Liu@bestc.com.cn Shenzhen Shenchuang Hi-Tech Electronics Co, Ltd

Shenzhen Shenchuang Hi-Tech Electronics Co, Ltd

O nás
Kontaktujte nás

Shenzhen Shenchuang Hi-Tech Electronics Co, Ltd

Pridajte: 5. poschodie, Shabian Chengdong Industry Area, Gushu, okres Bao'an, Shenzhen, Čína

Meno: Jack Zhu

Tel: 86-755-29603651

Mobile: 18565633669

Fax: 86-755-81452021

E-mail: Liu@bestc.com.cn

Web: www.schitec.com

www.chargersuppliers.com

O nás

Shenzhen Shenchuang Hi-tech Electronics Co, Ltd je high-tech podnik, ktorý sa špecializoval na výrobu telefónnych príslušenstva a predaja. Naše hlavné produkty patria cestovné nabíjačky, nabíjačky do auta, káble USB, napájacie banky a ďalšie digitálne produkty.

Shen zhen shenchuang

    

Naša spoločnosť bola založená v roku 2000, so sídlom v okrese Baoan v Shenzhene, s polohou len 5 minút jazdy od medzinárodného letiska Shenzhen. Pod hlavičkou, tam sú 4 dcérske spoločnosti: HK SCGK a Meizhou ZSBS Co, Ltd bola založená v roku 2012, HK BESTC, Co, Ltd v roku 2013, a BESTC v roku 2014. V roku 2015 sme hodnotení ako jeden z high-tech podnikov A sme tiež cťou byť uvedený v Qianhai burze cenných papierov v Shenzhen (obchodný kód: 665834), v tom istom roku, sme uznaní ako oprávnený výrobca MFI. V súčasnej dobe wehave vlastnú továreň PCB; Plastové a tvárniarenské továrne, továreň SMT, montážna továreň a továreň káblov.


Celkom naše výrobné linky sú až 30, denná produktivita pre dosky plošných spojov je až 6000 m2, nabíjačka je 60000ks a káble pre 40000 ks.


Spoločnosť SCHITEC teraz zamestnáva 10 000 štvorcových metrov s približne 400 zamestnancami, viac ako 30 predajcami a 20 inžiniermi pre výskum a vývoj. V Meizhou máme vlastnú továreň na výrobu PCB; A v Shenzhene máme plastovú a lisovnú dielňu, máme tiež dielňu SMT, nabíjačky a káble workshop, celkom naše výrobné linky do 30, denná produktivita pre dosky s plošnými spojmi je až 6000 metrov štvorcových, nabíjačka je 60000ks a Káble pre 40000 ks.


V rámci úsilia, jednoty a inovácie od všetkých našich zamestnancov naša spoločnosť čoraz viac rozširovala naše podnikanie do Európy, Austrálie, Ameriky, Ázie a celkovo 60 zahraničných krajín. Tiež sme poskytli OEM & ODM služby pre známe značky globálne ako Leadership, Fonixion, Lightor, Tempo, Target, BestBuy atď., A náš kvalitný produkt a prvotriedne služby boli ocenené s ich najlepšou sadzbou.


S vierou "kvalita prichádza prvý, čestný podnik orientovaný", budeme pokračovať v skúmaní a navrhovaní nových produktov a veľa našich výrobkov prešiel certifikátmi ako CE, FCC, ROHS, C-TICK, SAA atď.Každý rok bude veľa kapitálu Investovali do výskumu a vývoja nových foriem a 20 modelov získalo patenty schválené našou krajinou.


 

Naša spoločnosť sa venuje tomu, aby sa stala vynikajúcou silou v celosvetovom priemysle spotrebnej elektroniky, aby našim zákazníkom poskytla prvotriednu službu a vytvorila maximálnu hodnotu, aby sme dosiahli spoluprácu s víťazmi a brilantnú budúcnosť spolu s našimi zákazníkmi.


Akékoľvek zaujímavé, prosím, kliknite priamo na naše webové stránky: http: //www.chargersuppliers.com pre viac informácií o našej spoločnosti a produktov. Verte, že nájdete to, čo naozaj chcete.

Copyright © Shenzhen Shenchuang Hi-Tech Electronics Co, Ltd Všetky práva vyhradené.
QR Code